سلام
محمد رضا شکری هستم دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و رتبه ۵۶ کنکور ۹۶ و میخوام داستان کنکورم رو واستون تعریف کنم.
من همیشه درس میخوندم و سعی میکیردم بهترین باشم. ولی یه جای کار میلنگید تزارهای من توی آزمون های آزمایشی خیلی نوسانی بود و هیچوقت دائما رو به رشد نبود و گذشت و گذشت تا اینکه اواسط دی ماه سال ۹۵ بود که از طریق یکی از دوستام که پزشکی دانشگاه تهران میخوند با دکتر جوادیه آشنا شدم و از ایشون پکیج نخبگان دانشگاه تهران رو بهم معرفی کرد.
قبل از اینکه از این پکیج استفاده کنم تقریبا تمامی کتاب ها رو استفاده کرده بودم ولی این پکیج با ویدیوهای کاملی که داشت باعث شد از هر منبع دیگه ایی بی نیاز بشم. اساتیدی که ویدیوها رو آماده کرده بودند با حوصله و دقت فراوان به همه مباحث کنکور پرداخته بودند. با استفاده از این پکیج و مشاوره های ارزشمند دکتر جوادیه در اولین مرحله چیزی که کم داشتم روبه دست آوردم و کم کم ترازهام توی آزمون های آزمایشی خیلی پیشرفت کرد و ترازم از ۵۰۰۰ به نزدیکای ۸۰۰۰ رسید یعنی حدود ۳۰۰۰ تا پیشرفت تراز اونم کمتر از ۲ ماه.
این باعث شد که از خیلی از دوستانم که ازشون عقب تر بودم جلو بیفتم. نتیجش واسم باور نکردنی بود و باعث شد با آرامش بیشتری مسیر کنکور رو طی کنم.
وقتی از کسی که خودش این راه رو رفتع و به بهترین نتیجه رسیده کمک می گیری خیالت راحته که انرژیتو جای اشتباه نمیزاری.
اما وقتی برای من بهترین قسمت داستانم روزای قبل کنکور بود که توی کلاس پیش بینی سوالات کنکور شرکت کردم. ارزش این کلاس رو وقتی فهمیدم که سرجلسه کنکور یا دقیقا همون سوالات رو حل کرده بودم یا بطور غیر مستقیم توی پکیج بهش اشاره شد بود.
در نهایت هم تشکر می کنم از اعضای موسسه مداد قهرمان بخصوص آقای دکتر جوادیه که باعث شد به اول چیزی که می خواستم برسم.