سلام
محمد دلیری هستم رتبه ۸۴ کنکور تجربی

من از مهرماه شروع به درس خوندن کردم و درآزمون های آزمایشی هم شرکت میکردم ولی چون نتیجه های مورد نظرم رو نمیگرفتم، شور و شوق کافی برای درس خوندن هم نداشتم تا اینکه از تلوزیون با دکتر جوادیه آشنا شدم و بعد از تحقیقاتی که کردم متوجه شدم ایشون مشاور دکتر ابراهیمی رتبه ۱۱ کنکورهم هستند.

با ایشون تماس گرفتم و بعد از صحبتی که با دکتر جوادیه داشتم، مصمم شدم که با مشاوره و کمک ایشون شروع به درس خوندن کنم. همون روز پکیج نخبگان پزشکی دانشگاه تهران رو سفارش دادم که طی ۲۴ ساعت به دستم رسید و من با خیال راحت از این که برنامه و پکیج کامل آموزشی رو دارم، شروع به درس خوندن کردم.

با کمک پکیج ومشاوره های دکتر جوادیه کم کم درصدام توی آزمون ها بهتر شد. میتونستم با کمک تکنیک های دکتر جوادیه زیر۴۰ ثانیه تست ها رو بزنم و راحتتروقت آزمونو کنترل کنم. با مشاوره و پشتیبانی دکتر جوادیه تایم های اضافی را که در طول روز داشتم رو مفیدتردرس می خوندم.

با کمک پکیج نخبگان پزشکی دانشگاه تهران در دروس مفهومی تر مثل فیزیک مهارت خاصی پیدا کرده بودم چون تکنیک های خلاقانه ای توی این پکیج ها بود که تست ها رو در کوتاه ترین تایم میزدم. برای دروس عمومی هم برنامه ویژه ای بعد عید به من دادند که باعث شد علاوه بر درس های اختصاصی در دروس عمومی هم به تسلط برسم.

کلاس پیش بینی سوالات کنکورکه روز قبل کنکوربرگزارشد حدود ۳۰ الی ۴۰ سوال رو دقیق پیش بینی کردند و با روحیه ای که از مشاوره با دکتر جوادیه گرفته بودم، تونستم با اعتماد به نفس و تسلط کامل سر جلسه حاضرشم و به خوبی کنکور بدم.

وقتی فهمیدم رتبه ۸۴ کنکور رو گرفتم واقعا خوشحال شدم و دیدم زحماتی که خودم و دکتر کشیده بودیم ارزششو داشت.