سلام
من محمدجواد عابدی هستم دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی.

من قبل از کنکور تجربی در رشته مهندسی درس میخوندم اما اون چیزی که از رشته مهندسی در ذهن من بود با واقعیت تفاوت داشت و به این نتیجه رسیدم که کنکور تجربی شرکت کنم. تصمیم سخت و بزرگی بود و باعث شده بود من سردرگم باشم چون هیچ ایده ای از رشته تجربی نداشتم و با مشاوره ها و افراد مختلف مشورت کردم و همه شون مخالف این تصمیم بودند و من رو سرد کرده بودند، تا اینکه با آقای دکتر جوادیه از طریق اینستاگرام آشنا شدم و بعد جلسه ای که با ایشون داشتم به این نتیجه رسیدم که ۱۰۰ درصد در آزمون تجربی شرکت کنم.

همون روز پکیج نخبگان پزشکی دانشگاه تهران رو تهیه کردم و از آقای دکتر جوادیه برنامه درسی گرفتم. کم کم پیشرفت رو در خودم و درصد آزمون های آزمایشی حس میکردم و باعث شد اعتماد به نفسم بالاتر بره، حتی درس عربی و زیست شناسی که نقاط ضعف من بودند به نقاط قوت من تبدیل شدند و درصد ۱۰۰ عربی و درصد بالای ۸۰ زیست رو کسب کردم.

چون با درس زیست از قبل آشنایی نداشتم، چیزی که اتفاق افتاد در حد معجزه بود. همچنین در کانال VIP دکترعضو بودم و فایل های مکمل پکیج نخبگان پزشکی دانشگاه تهران رو دریافت میکردم که بسیار به من کمک میکرد. تکنیک های درس خوندن و آزمون دادن آقای دکترجوادیه باعث شد تا مدیریت زمانم بهتر بشه و تست رو در زمان خیلی کمتر از حد استاندارد حل کنم و در روز کنکور هم تایم اضافه داشته باشم و با خیال راحت به سوال ها پاسخ بدم.

کلاس های رفع اشکال آقای دکترجوادیه و سیستمشون بسیار به من کمک کرد تا سوال هایی که برایم پیش اومده بود رفع بشند. درهفته منتهی به کنکور در جلسه پیش بینی سوالات موسسه مداد قهرمان شرکت کردم و حدود ۳۰ سوال مستقیم در کنکور تجربی تکرار شد که باعث شد کنکور رو بهتر بدم.موقعی که نتایج اومد خیلی خوشحال شدم و با دکتر تماس گرفتم و تشکر کردم.

در زمان انتخاب رشته بین چند رشته مردد بودم که با دکتر جوادیه مشورت کردم و به این نتیجه رسیدم که پزشکی بهشتی رو انتخاب کنم.