سلام
سبحان پوراکبر هستم رتبه ۸ کنکور تجربی، دانشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی

از مهر شروع کردم حدود ۲ ماه مطالعه کردم که نتیجه مثبت نداشت، سردرگم بودم، نحوه تست زنی و تکنیک های دروس رو هم نمیدونستم. ساعت مطالعه ام کم بود و به ساعت مطالعه بالا عادت نداشتم، تعداد تست روزانه کمی داشتم تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با دکتر جوادیه آشنا شدم، وقتی فهمیدم که ایشون دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران هستند اعتمادم خیلی بیشتر شد، تلفنی با ایشون صحبت کردم و مشکلاتم رو با ایشون مطرح کردم، میانگین درصد دروس اختصاصیم زیر۳۰ درصد بود و در دروس عمومی پایه ی ضعیفی داشتم، با صحبت های دکتر جوادیه نگرانیم برطرف شد.

چون خود دکتر این مسیر رو رفته بود و چالش ها رو می دونست. دکتر به من گفتن که چون انگیزه بالایی دارم، قول تک رقمی رو به من می دهند. همون روز کاملا مطمئن بودم که باید با دکتر همراه باشم، همون روز پکیج نخبگان پزشکی دانشگاه تهران رو سفارش دادم.

پکیج و برنامه کمتراز۲۴ ساعت به دستم رسید. مصمم و با جدیت شروع به درس خوندن کردم و مطمئن بودم که این برنامه برای من بهترین برنامه هست و می توانم با اون موفق بشم و رتبه تک رقمی بیارم. هر چه پیش میرفتم اعتمادم بیشتر میشد و نگرانی نداشتم، تا جایی که نمره عربیم ۱۳ بود اما در کنکور عربی رو ۱۰۰ درصد زدم.

در گروه VIP موسسه مداد قهرمان عضو بودم و دکترجوادیه تکنیک های تست زنی و نحوه آزمون دادن رو به من آموزش میدادند که همین باعث شد در اولین آزمون ترازم ۱۰۰۰ تا افزایش پیدا کند.

درهفته منتهی به کنکور کلاس های پیش بینی کنکور رو شرکت کردم که ۳۰ الی ۴۰ تست مستقیم در کنکور تکرارشد که سر جلسه اعتماد به نفسم رو بالا برد. تست ها برام آشنا بود، نگرانی نداشتم و میدونستم رتبه برتر میشم.

روز قبل ازاعلام نتایج دکتر به من زنگ زدند و گفتن که رتبه من ۸ شده و من اصلا باور نمیکردم. بعد از اعلام نتایج هم برای انتخاب رشته تردید داشتم و با آقای دکتر جوادیه مشورت کردم که با توجه به علایق و روحیاتم رشته پزشکی رو به من پیشنهاد دادند و من الان از انتخابم کاملا راضی هستم.