سلام
رامین قنبرنیا هستم رتبه ۵۸ کنکور، و پزشکی دانشگاه شهید بهشتی میخونم.

تو پیش دانشگاهی زیاد به فکر کنکور نبودم و درس ها رو در شب امتحانی برای امتحان های مدرسه می خوندم و اصلا در فضای آزمون کنکور نبودم در حدی که زیست سال سوم رو اصلا نخونده بودم.

پیش دانشگاهی کم کم وارد حال و هوای کنکور شدم و در آزمون های آمادگی کنکور شرکت کردم و ترازم حدود ۴۵۰۰ بود و متوجه شدم خیلی عقب موندم از بقیه بچه های کنکوری و به دلیل پایه خیلی ضعیفی که داشتم هرکاری که میکردم به بقیه نمی رسیدم.

نا امید شده بوده بودم و میخواستم درس رو ول کنم یک روز که داشتم توی اینستاگرام می گشتم بطور اتفاقی با پیج دکتر جوادیه اشنا شدم چندتا از ویدیوهاشون رو نگاه کردم که تاکتیک های مفیدی برای درس خوندن رو توضیح دادن.

روز بعد از این تکنیک ها استفاده کردم و متوجه تغییر زیادی توی یادگیرم شدم از اون به بعد تصمیم گرفتم به دکتر جوادیه اعتماد کنم و از موسسه مداد قهرمان پکیج گروه پزشکی دانشگاه تهران رو سفارش دادم. پکیج روز بعد به دستم رسید و از تاریخ ۲۰ دی روند درس خوندنم تغییر عظیمی کرد.

ترازهام به سرعت رشد کردن و رتبه هام بهتر شدن. روز قبل کنکور هم در کلاس پیش بینی دکتر جوادیه شرکت کردم و حدود سی الی چهل سوال کنکور عینا در اون جلسه مطرح شد و مشابه بقیه ی سوال ها هم در ویدیو آموزشی حل شده بود و سرجلسه خیالم کاملا راحت بود. بعد کنکور هم دکتر جوادیه تو انتخاب رشتم بهم کمک کرد و اینجوری شد که توی کمتر از شش ماه پزشکی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم.